Специјал тикет за натпреварот ПСЖ – Марсеј

Денес од 20:45 ќе имаме можност да погледнеме вистинско дерби кое ќе се изигра во рамките на француската Лига 1, а во тој натпревар ќе се сретнат екипите на ПСЖ и Марсеј.

Парижаните мора да признаеме дека потфрлија оваа сезона и запишаа 8 бода од 5 изиграни натпревари, додека Марсеј има за нијанса подобар учинок и на своето салдо имаат вкупно 9 бода.

Ова дефинитивно ќе биде интересен и возбудлив натпревар, а ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 8.50, a нашиот избор е:

  •  ГГ
  • Мбапе да има повеќе од 1.5 удари во рамките на голот
  • Повеќе од 11.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*