Зголемени квоти за натпреварот Интер – Милан

Денес од 18:00 часот во рамките на Серија А ќе имаме можност да го погледнеме миланското дерби каде што улогата на „домаќин“ ја има тимот на Интер.

Интерeсно е што и двете екипи имаат 100% учинок досега, поточно запишаа по три победи во првите две кола.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови за овој натпревар и тоа:

  • Интер да постигне погодок од пенал коефициент 5.50 зголемен на 6
  • Жиру да постигне погодок со глава коефициент 9.50 зголемен на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*