Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.09.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 18:30 во рамките на Бундеслигата се сретнуваат екипите на Бохум и Ајнтрахт Франкфурт.

Бохум во изминатите три кола запиша две реми и еден пораз, додека Ајнтрахт Франкфурт има една победа и две реми.

Бохум – Ајнтрахт Франкфурт – 1 @ 2.88 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Бохум беше 4.11, а во моментов бележи пад од скоро 30% и се плаќа со квота 2.88 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*