Натпревар со драстичен пад на коефициентот (03.09.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од грчката супер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Џианина – Панатинаикос- 1 @ 5.70 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Џианина е беше 6.80, а во моментов бележи пад од скоро 16% и се плаќа со квота 5.70 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*