Специјал тикет за натпреварот Ница – Лион

Неделниот термин од 20:45, поточно последниот за денес во француската Лига 1 е резервиран за натпреварот помеѓу Ница и Лион.

Ница во првите две кола запиша две реми, додека Лион изигра катастрофално и два пати беа поразени.

Ние за овој дуел решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*