Специјал тикет за натпреварот Бохемианс – Дрогеда

Во ирската Премиер лига стигнавме до 26-то коло, а еден од понудените дуели е натпреварот помеѓу Бохемианс и Дрогеда.

Домаќините се на 4-та позиција со вкупно 42 бода кои ги имаат освоено преку 12 победи, 6 реми и 7 порази, додека гостите се на 8-то место со вкупно 29 бода и имаат учинок од 7 победи, 8 реми и 10 порази.

Овде екипата на Бохемианс е фаворит, па искрено сметаме дека ќе ја оправдаат таа улога без поголеми проблеми.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, a нашиот избор е:

  • 1
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*