Зголемени квоти за натпреварот Сан Мартин – Велез Сарсфилд

Од 18:45 во рамките на 1/16 финалето од купот на Аргентина се сретнуваат екипите на Сан Мартин и Велез Сарсфилд.

Сан Мартин игра променливо во последно време, поточно во последните пет натпревари запишаа три порази и две победи.

Велез Сарсфилд пак во истиот временски период беше само еднаш поразен, а два пати ремизираше и два пати запиша реми.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 коефициент зголемен од 3.10 на 3.20
  • Сан Мартин прв да постигне погодок коефициент 3.00 зголемен на 3.10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*