Натпревар со драстичен пад на коефициентот (20.07.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од квалификациите за конференциската лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 18:45 се сретнуваат екипите на Левадиа и Жилина. Домаќините во првиот натпревар беа поразени, поточно Жилина на овој ревнаш дуел влегува со минимална предност од еден погодок.

Левадиа – Жилина – 2 @ 1.91 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Жилина беше 2.55, а во моментов бележи пад од скоро 25% и се плаќа со квота 1.91 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*