Натпревар со драстичен пад на коефициентот (19.07.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Клуб Челинџ натпреварувањето кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 22:00 се сретнуваат екипите на Севиља и Индипендиенте Дел Вале. Домаќините во последните пет натпревари имаат три победи и два порази, додека гостите во истиот временски период запишаа исто така три победи и два порази.

Севиља – Индипендиенте Дел Вале – 1 @ 1.51 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Севиља беше 1.72, а во моментов бележи пад од скоро 12% и се плаќа со квота 1.51 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*