Специјал тикет за натпреварот Валмеира – О. Љубљана

Денес на програмата ги имаме реванш натпреварите од квалификациите за Лигата на шампиони, а еден од понудените дуели е натпреварот помеѓу Валмеира и Олимпија Љубљана.

Во првиот натпревар, Словенците стекнаа предност од 2-1, па сега веруваме дека Валмеира ќе се обиде и ќе даде се од себе за да го неутрализира тој резултат.

Ова дефинитивно ќе биде интересен и непредвидлив натпревар, а ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*