Тикет на денот (понеделник, 17.07.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Денес нема многу солидна програма за обложување, а ние ќе ви помогнеме во изборот со одличен тикет.

Динамо Букурешт – Универзитатеа – ГГ @ 2.20 во Mozzart

Динамо Букурешт минатата сезона ја мина во втората романска лига и сега конечно се враќа каде што му е местото. Во првиот меч од новата сезона сигурно ќе сака да запише позитивен резултат пред своите фанови.Во контролниот период изиграа три натпревари и искрено не запишаа некој импресивни резултати. Од друга страна Универзитатеа има солиден тим и големи амбиции оваа сезона, па очекуваме натпревар со голови на двете страни, нашиот предлог е ГГ со квота 2,20 во Mozzart.

Оребро – Трелеборг – ГГ @ 1.80 во Bet365

Основна цел на Оребро оваа сезона е да обезбеди опстанок, па и ништо повеќе не може да се очува од овој тим. Моментално се наоѓа на 13-то место на табелата, кое води до бараж за опстанок, па бодовите му се прекупотребни. . Важи за домашен тим и повеќето бодови ги освојува на домашен терен, па поради тоа во овој меч гледа шанса конечно да се врати на победите. Трелеборг исто така е големо разочарување, има само два бода повеќе па и за нив овој меч е многу важен. Нашиот предлог е ГГ со квота 1.80 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet3653. 96

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*