Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.07.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од парагвајската лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Атира – Депортиво Сантани 1 @ 2.54 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Атира беше 3.15, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 2.54 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*