Натпревар со драстичен пад на коефициентот (12.07.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од САД МЛС некст про лигата кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 17:00 се сретнуваат екипите на Њу Ингланд Револушн II и Кроун Легаси.

Домаќините се наоѓаат на втората позиција со вкупно 35 бода, додека гостите се на лидерското место со вкупно 41 бод на своето салдо.

Њу Ингланд Револушн II – Кроун Легаси – 2 @ 1.50 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Кроун Легаси беше 1.99, а во моментов бележи пад од скоро 25% и се плаќа со квота 1.50 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*