Специјал тикет за натпреварот Холандија – Хрватска

Вечер во рамките на ½ финалето од баражот на Лигата на нации – група А се сретнуваат селекцитие на Холандија и Хрватска.

Холанѓаните на овој натпревар влегуваат со три победи и два порази, додека Хрватите имаат три победи, едно реми и еден пораз.

Ова ќе биде дуел на две квалитетни селекции, па искрено очекуваме неизвесен натпревар полн со возбуда.

Ние за вас решвиме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*