Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Гимнасиа – Хјуракан

Денес после полноќ во 01:30 часот во рамките на аргентинската професионална лига ќе се сретнат екипите на Гимнасиа ЛП и Хјуракан.

Домаќините после 19 изиграни кола собраа 22 бода преку 6 победи, 4 реми и 9 порази, додека гостите се на долниот дел од табелата со 18 бода и учинок од 4 победи, 6 реми и 9 порази.

Овие две екипи веруваме дека ќе ни претстават неизвесен и возбудлив дуел, а најдобрата онлајн обложувалница Bet365, ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1/1 коефициент зголемен од 4.50 на 4.75
  • 1-2 точен резултат коефициент зголемен од 11 на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*