Специјал тикет за натпреварот Виборг – Митиланд

Денес во рамкитет на данската Супер лига се игра финалето од баражот за пласмн во конференциската лига каде што ќе се сретнат екипите на Виборг и Митиланд.

Според најголемите букмејкери на овој дуел немаме фаворит, туку се изедначени по коефициентитe, па очекуваме неизвесен и возбудлив натпревар.

По тој повод, решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*