Специјал тикет за натпреварот Лустенау – Австрија Виена

Денес од 17:00 во рамките на австриската Бундеслига се игра финалето од баражот за конференциската лига каде што ќе се сретнат екипите на Лустенау и Австрија Виена.

Лустенау во последните пет натпревари запиша две победи, две реми и еден пораз, додека Австрија Виена има само една победа во истиот временски период како и две реми и два порази.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, а нашиот избор е:

  • 2 конечен исход
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • ГГ

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*