Најдобриот бонус на сите времиња!

Bet365 важи за најдобрата онлајн обложувалница на интернет просторот. Тоа тие го оправдуваат благодарение на високите коефициенти, широкиот спектар на игри, како и одличните бонус промоции.

Во моментов ве уверуваме дека го имаат најдобриот бонус за добредојде, поточно имаат фантастична промоција за сите нови корисници.

Станува збор за бонус во вредност од 25 евра без никакви услови за повлекување.

За да го добиете бонусот треба да издвоите само неколку минути за да се регистрирате и да направите депозит.

Откако ќе го направите депозитот и истиот ќе го изиграте, на вашата сметка ќе се активираат 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување.

Потоа со нив можете да се кладите така што при евентуална добивка, тие ви се одбиваат, а чистата сума ви е слободна за повлекување.

Оваа понуда е активна само за нови корисници кои ќе се регистрираат ТУКА и ќе направат депозит од најмалку 5 евра.

Максималниот износ на бонусот е 100% до 25 евра.

Во продолжение на овој текст ви е детално објаснето како да креирате сметка во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*