Зголемени квоти за натпреварот Ливерпул – Тотенхем

Последниот термин за денес во Англија е резервиран за натпреварот помеѓу Ливерпул и Тотенхем.

Домаќините дефинитивно имаат лоша сезона зад себе и од најава за титула, стигнаа да се борат за пласман само во Европа, додека гостите имаат слични амбиции, па и за нив приоритет е ЛШ.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Ван Дијк да постигне погодок со глава коефициент зголемен од 12 на 13
  • Сон да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент зголемен од 23 на 26

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*