Натпревар со драстичен пад на коефициентот (28.04.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Во 19:30 во француската Национал лига ќе се сретнат екипите на Орлеанс и Бург ен Брес. Орлеанс е на 6-то место со вкупно 41 бод, додека Бург ен Брес е на 11-та позиција и досега имаат освоено 39 бода.

Орлеанс – Бург ен Брес – 1 @ 1.85 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Орлеанс беше 2.45, а во моментов бележи пад од скоро 24% и се плаќа со квота 1.85 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*