Специјал тикет за натпреварот Специа – Монца

Денес од 20:45 во рамките на 32-то коло на италијанската Серија А ќе се сретнат екипите на Специа и Монца.

Специа е веднаш над црвената зона и се уште немаат обезбедено опстанок за следната сезона, а зад себе имаат прилично лоши резултати. Монца од друга страна благодарение на двете победи во последните две кола создадоа одлична предност и не треба да се грижат околу опстанокот.

За овој натпревар, ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*