Специјал тикет за натпреварот Ризеспор – Маниса

Денес од 15:00 во рамките на турската втора лига ќе се сретнат екипите на Ризеспор и Маниса.

Ризеспор се наоѓа во одлична позиција и со евентуална победа би се доближиле до позициите кои можат да ги одведат во турската елита. Маниса од друга страна е на средината на табелата, но мора да ги пофалиме за одличните изданија во последно време.

Ние за овој натпревар решивме да ви спремиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*