Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Турција – Хрватска

Денес на „менито“ ги имаме натпреварите од квалификацитие за ЕП во Германија кое ќе се изигра во 2024 година.

Во еден од понудените дуели „силата“ ќе ја мерат селекциите на Турција и Хрватска. Турците во првото коло запишаа победа над Ерменија, додека Хрватите ремизираа против Велс.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 12 на 13
  • Модриќ да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент зголемен од 12 на 13

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*