Специјал тикет за натпреварот Англија – Украина

Денес продолжуваат натпреварите од квалификациите за ЕУРО 2024 кое ќе се одигра во Германија.

Еден од понудените квалификациски дуели ќе се игра на Вембли каде што ќе се сретнат екипите на Англија и Украина.

Англичаните во првото коло забележаа победа и овие квалификации ги започнаа со три бода кои ги зедоа од селекцијата на Италија. Украинците беа слободни во првото коло, па за нив сега почнуваат квалификациите.

Ние за овој натпревар спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 9.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • 1/1
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*