Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Чешка – Полска

Денес продолжуваат натпреварите од првата квалификациска рунда за ЕП кое ќе се игра во Германија во 2024 година.

На „менито“ имаме натпревари многу, а ние за вас го издвоивме дуелот помеѓу Чешка и Полска кој е закажан за вечер во 20:45 часот.

Најдобрата онлајн обложувалница,Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 коефициент зголемен од 4.75 на 5.00
  • 2-1 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*