Специјал тикет за натпреварот Англија У19 – Унгарија У19

Денес од 20:30 во рамките на првото коло од квалификациите за Еп за млади ќе се сретнат селекциите до 19 години на Англија и Унгарија.

Англија во изминатиот период запишува само позитивни резултати, поточно нема пораз на последните 14 натпревари што е навистина долг период. Унгарците од друга страна потфрлија и тоа го докажаа со резултатите од пријателските натпревари, па оправдано Англичаните влегуваат како фаворити на овој дуел.

Ние за овој натпревар, ви спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.50, a нашиот избор е:

  • 1/1
  • 4+
  • Повеќе од 11.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*