Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Акрингтон – Плимут

Денес од 20:45 во рамките на англиската Лига 1 се играат два заостанати натпревари помеѓу Акрингтон – Плимут и Барнсли – Шефилд.

Што се однесува до првиот дуел, Акрингтон во овој натпревар влегува како дел од црвената зона, додека Плимут е на второто место и зад себе има одлични резултати.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1/1 коефициент зголемен од 9.00 на 9.50
  • 0-2 точен резултат коефициент зголемен од 7.50 на 8.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*