Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Барселона – Реал Мадрид

Денес од 21:00 се игра последниот натпревар од колото во шпанската Ла Лига. Во него ќе се сретнат екипите на Барса и Реал Мадрид.

Барселона е лидер на табелата и со најголеми шанси за титула, но Реал Мадрид веруваме дека и покрај големиот заостаток нема лесно да се предадат.

Ние за овој натпревар решивме да ви ги претставиме зголемените – бонус квоти кои ги нуди најдобрата онлајн обложувалница Bet365, а тие се однесуваат на два типови и тоа:

  • Точен резултат 2:1 коефициент зголемен од 9 на 9.50
  • Валверде да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент зголемен од 15 на 17

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*