Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Лион – Нант

Денес од 21:00 започнува новото коло во француската прва лига, а како премиерен дуел го имаме натпреварот помеѓу Лион и Нант.

Лион некако потфрли оваа сезона и после 27 изиграни натпревари се наоѓа на 10-то место што и не е некој голем успех. Од друга страна Нант успеа да собере 29 бода, а во моментов ја има 14-та позиција на табелата.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 полувреме/крај коефициент зголемен од 8.50 на 9
  • 3:1 точен резултат коефициент зголемен од 13 на 15

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*