Зголемени квоти за натпреварот Милан – Салернитана

Денес од 20:45 започнува последниот натпревар од ова коло во рамките на Серија А, а силата ќе ја мерат екипите на Милан и Салернитана.

Милан е на 4-то место и досега се држат одлично, но дефинитивно овој тим може многу повеќе. Од друга страна Салернитана е на 16-та позиција и за нив најважно е да обезбедат само навремен опстанок.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, нуди зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 4-0 точен резултат коефициент зголемен од 13 на 15
  • Оливер Жиру да постигне погодок со глава коефициент зголемен од 6 на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*