Специјал тикет за натпреварот Лил – Лион

Денес од 21:00 започнува новото коло во француската прва лига. Премиерен натпревар ќе биде помеѓу Лил и Лион.

Домаќините играат доста променливо оваа сезона, но се утше се во трка за позициите кои водат во Европа. Гостите од друга страна потфрлија и генералниот впечаток е дека оваа сезона ќе се задоволат само со навремен опстанок.

Ние за овој дуел решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*