Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Торино – Болоња

Денес од 20:45 ќе се игра натпревар во рамките на италијанската Серија А и со тој дуел практично се затвора 25-то коло во Италија.

Во Торино кај истоимениот тим ќе гостува Болоња. Домаќинтие се во прилично лоша форма и имаат само една победа на последните пет натпревари. Болоња во истиот временски период има само еден пораз, а сите останати натпревари им се триумфи.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, нуди зголемени бонус квоти за два типови на овој натпревар и тоа:

  • Миранчук да постигне погодок коефициент зголемен од 4.33 на 4.50
  • Муса Бароу да постигне погодок коефициент зголемен од 5.00 на 5.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*