Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Реал Бетис – Реал Мадрид

Во вечерниот неделен термин, поточно од 21:00 часот денес ќе се сретнат во рамктие на Ла Лига екипите на Бетис и Реал Мадрид.

Бетис засега се држат одлично и ја исполнуваат својата цел, а полн погодок за нив би бил пласманот во ЛШ следната сезона. Реал Мадрид од друга страна потфрли во домашното првенство и се оддалечи од првопласираната Барселона, но до крајот има уште многу и рано е да им судиме.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365,  за овој натпревар ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 15 на 17
  • Бензема да постигне 2+ погодоци квота 7 зголемена на 7.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*