Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Ливерпул – Вулвс

Денес во рамктие на Премиер лигата ќе се изиграат два заостанати натпревари, а во еден од нив ќе се сретнат Ливерпул и Вулвс.

Ливерпул е на 7-то место и оваа сезона некако не можат да се пофалат со добри резултати, додека Вулвс е на долниот дел на табелата и исто така бележат лоши игри.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревари ни прeтстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Салах да постигне прв погодок коефициент зголемен од 4.75 на 5.00
  • Арнолд да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент зголемен од 12 на 13

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*