Специјал тикет за натпреварот ЛАСК – Лустенау

Денес во рамките на австриската Бундеслига ќе се сретнат екипите на ЛАСК и Лустенау и со тоа ќе се отвори новото коло во Австрија.

Домаќините се на третата позициај со реални шанси за да го продолжат натпреварувањето во плеј оф, додека гостите се на средината на табелата и ќе треба да се помачат за да стигант до тие позиции.

Ние за овој натпревар ви составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Повеќе од 10.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*