Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот ПСВ – Севиља

Денес на „менито“ за обложување ги имаме реванш натпреварите од рамките на Лига Европа и Конференциската лига.

Еден од поинтересните дуели ќе се игра во Холандија каде што екипата на ПСВ ќе го дочека тимот на Севиља.

ПСВ влегува со негатива на овој натпревар од 0-3 бидејќи Севиља и покрај лошата форма успеа да создаде одлична предност во првиот натпревар. Сепак ние веруваме дека ПСВ нема лесно да се предаде на овој дуел.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни понуди зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-0 точен резултат коефициент зголемен од 9.50 на 10
  • Лук де Јонг да постигне погодок со глава коефициент зголемен од 5.50 на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*