Специјал тикет за натпреварот Лајпциг – Манчестер Сити

Денес завршува првиот круг од 1/8 финалето на најелитното фудбалско натпреварување во Европа – Лига на шампиони.

Еден од понудените дуели за вечер ќе се игра на Ред Бул Арената каде што силата ќе ја мерат екипите на Лајпциг и Манчестер Сити.

Дефинитивно ова ќе биде доста интересен и возбудлив дуел, па затоа ние решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Вкупниот коефициент е 10, а нашиот избор е:

  • Х во прво полвуреме
  • Повеќе од 2.5 погодоци на натпреварот
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*