Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Ајнтрахт Франкфурт – Наполи

Денес веќе започнува вториот дел од 1/8 финалето на најелитното фудбалско натпреварување Лига на шампиони.

Еден од понудените дуели за вечер ќе се игра во Франкфурт каде што ќе се сретнат екипите на Ајнтрахт и Наполи.

Ајнтрахт некако игра променливо во последно време, додека Наполи е во фантастична форма и бележи само триумфи.

За овој натпревар најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 ни претстави зголемени квоти за два типови и тоа:

  • 1-2 точен резултат коефициент зголемен од 9.00 на 9.50
  • Осимен да постигне 2 или повеќе погодоци квота 7.50 зголемена на 8.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*