Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Хетафе – Валенсија

Денес во 21:00 ќе се одигра дуелот помеѓу Хетафе и Валенсија, а тука и ќе се стави крај на колото во шпанската елитна Ла Лига.

Хетафе како домаќин нема кој знае колку импресивни резултати, поточно во последните пет натпревари изиграни на домашен терен победија само еднаш.

Валенсија од друга страна цела сезона игра преслабо, па за нив и оваа година приоритет ќе биде само навремениот опстанок.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни спреми зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 12 на 13
  • Џастин Клајверт да постигне прв погодок коефициент зголемен од 9.50 на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*