Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Милан – Тотенхем

Вечер започнуваат натпреварите од нокаут фазата на најелитното фудбалско натпреварување, Лига на шампиони.

Еден од понудените натпревари ќе се игра на Сан Сиро каде што силата ќе ја мерат екипите на Милан и Тотенхем.

Милан во последно време не може да се пофали со добра игра, но и Тотенхем мора да признаеме дека игра доста непредвидливо.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни понуди зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-2 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12
  • Хари Кејн да постигне погодок со глава коефициент зголемен од 12 на 13

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*