Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Интер – Милан

Вечерниот термин за денес е резервиран за едно вистинско дерби. Станува збор за дуел на градските ривали од Милано каде што дефинитивно ќе биде интересно.

Интер е во одлична форма и игра солидно, додека Милан нешто попушти во последно време, но сепак се уште има добра позиција на табелата.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 коефициент зголемен од 6.00 на 6.50
  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 8.50 на 9.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*