Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Бетис – Барселона

Денес од 21:00 во рамките на шпанската Ла Лига ќе се изигра еден заостанат натпревар каде што силата ќе ја мерат екипите на Бетис и Барселона.

Бетис има одлична сезона засега и се наоѓа на горниот дел на табелата, но исто така и Барселона може да се пофали со одлична игра, па сосема заслужена им е првата позиција.

Како и да е, овде ни претстои доста интересен натпревар полн со неизвесност.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1:3 точен резултат коефициент зголемен од 13 на 15
  • Левандовски да постигне два или повеќе погодоци квота 5.50 зголемена на 6

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*