Специјал тикет за натпреварот Фереира – Бенфика

Денес во рамките на португалската елитна лига се сретнуваат екипите на Фереира и Бенфика.

Домаќините се убедливо на последното место и заостануваат 12 бода зад сигурните позиции, додека гостите на овој натпревар патуваат како лидери на табелата со одлична предност.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Вкупниот коефициент за овој специјал тикет е 9, а нашиот избор е:

  • 2/2
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*