Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Вердер – Унион Берлин

Денес се натпреварите од вонредното коло на германската Бундеслига, а еден од нив е и дуелот помеѓу Вердер и Унион Берлин.

Вердер Бремен  е во лоша серија, поточно запиша три последователни порази, додека Унион Берлин во последниот натпревар со победа над Хофенхајм ја прекина катастрофалната серија резултати.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни понуди зголемени квоти во Bet365 за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 11 на 13
  • Бекер да постигне прв погодок коефициент зголемен од 9.50 на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*