Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Манчестер Сити – Тотенхем.

Денес од 21:00 во рамките на англиската Премиер лига ќе се сретнат екипите на Манчестер Сити и Тотенхем.

Манчестер Сити во последниве неколку кола игра доста променливо и тоа придонесе да се оддалечат од лидерската позиција, а исто така и Тотенхем нема некои одлични резултати зад себе во последно време.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар има зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Точен резултат 3-1 коефициент зголемен од 12 на 15
  • Хари Кејн да постигне прв погодок квота згоелемена од 7.50 на 8.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*