Специјал тикет за натпреварот Ливерпул – Лестер

Денешната понуда за кладење е сосема солидна, а како еден од поинтересните натпревари го издвојуваме дуелот помеѓу Ливерпул и Лестер кој ќе се изигра во рамките на англиската Премиер лига.

За овој натпревар ние ви спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за на овој натпревар.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Вкупниот коефициент е 6, a нашиот избор е:

  • Салах да постигне погодок
  • Ливерпул да победи
  • Двата тима да добијат картон
  • Двата тима да постигнат гол

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*