Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Чарлтон – Брајтон

Вечер на „менито“ за обложување имаме натпревари од англискиот ЕФЛ Куп, а еден од понудените дуели е натпреварот помеѓу Чарлтон и Брајтон.

Чарлтон е во многу лоша форма и нема позитивен резултат на последните пет дуели, односно запишаа четири порази и само едно реми. Брајтон од друга страна е со три победи, еден порази едно реми во истиот временски период од пет натпревари.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени бонус квоти за два типови за овој натпревар и тоа:

  • 0:1 точен резултат коефициент зголемен од 8.50 на 9.50
  • Паскал Грос да постигне погодок коефициент 3.10 зголемен на 3.25

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*