Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Аргентина – Франција

Денес завршува Мундијалот, а во финалниот натпревар добро познато е дека силата ќе ја мерат селекциите на Аргентина и Франција.

Слободно може да констатираме дека ова беше до некаде очекувано бидејќи и двете репрезентации се екстра квалитетни.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 за овој натпревар ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-0 точен резултат коефициент зголемен од 13 на 17
  • Жиру да постигне прв погодок квота зголемена од 8 на 9

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*