Што „велат“ букмејкерите: Еве каде се најголеми квотите за финалето на Мундијалот!

Денес ставаме крај на уште едно издание од Светското Првенство, овој пат во Катар.

До финалето стигнаа двете селекции кои имаат најголем квалитет, поточно ќе се натпреваруваат за трофејот репрезентациите на Аргентина и Франција.

Ние во продолжение на овој текст ќе ви ги претставиме коефициентите во четирите најдобри онлајн обложувалници за традиционалните и најпознатите кладилничарски игри, 1,Х,2, 0-2 гола, 3+, ГГ и НГ.

Табелата со квоти е следна:

Тип Највисоки квоти Обложувалница
12.9
X3.06
22.85
0-21.6
3+2.448
GG2.02
NG1.8

Исто така сакаме да ви напоменеме дека сите овие обложувалници нудат и различни бонуси и тоа:

Mozzart – Бонус до 400 евра на првиот депозит и 100 бесплатни спинови – Регистрирај се ТУКА

Bet365 – Бонус до 25 евра на првиот депозит без никакви услови за повлекување – Регистрирај се ТУКА

22Bet – Бонус до 7500 денари на првата уплата – Регистрирај се ТУКА

20Bet– Бонус до 100 евра на првиот депозит – Регистрирај се ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*