Специјални облози во 22Bet за големото финале на Мундијалот

Денес од 16:00 ќе се изигра последниот натпревар од ова издание на Светското Првенство. Досега бевме сведоци на многу изненадувања, но некако работите си дојдоа на свое место и очекувано во финале ги имаме селекциите на Аргентина и Франција.

Според букмејкерите немаме фаворит на овој дуел, поточно силата им е некако изедначена на двете репрезентации.

Обложувалницата на 22Bet ни претстави многу специјални игри за ова финале, поточно љубителите на малку поразличното обложување ќе имаат екстра можност за избор.

Доколку се уште немате сметка во 22Bet, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете бонус за добредојде во вредност од 100% до 7500 денари.

Дел од специјалните облози ќе ви ги претставиме во продолжение на овој текст, а целосната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*